Met deze leeftijd is het meer een kwestie van wat er allemaal al vervangen is dan hoe goed het oude nog is. Buiten eventuele schades natuurlijk.
Motorisch heb ik ze 4 ton oud zien worden zonder revisie dus je hoeft niet direct af te knappen op een paar kilometer.
Je zou misschien ook een speciale EF8 uit japan over kunnen laten komen. Die zijn vaak perfect behandeld. Wel rechts stuur, maargoed, des te specialer!
Homokineten, wiellagers, alle bussen voor de ophanging.
Maar ja, die van mij was (ik denk amateuristisch) 6 cm verlaagt en dat is niet bevorderlijk voor de krachtenoverbrenging in het onderstel.
Stukje rijden tot hij goed warm is, uitzetten en na een paar tellen/ minuutje weer starten. Start hij niet dan moet het startrelais opnieuw gesoldeerd worden.