sow! dat is wel een mooie, staat nog lekker in de wax en niet veel km, stoelen zijn ook nog niet zo erg beschadigd als bij vele (zo ook de mijne) leuk ding! maar nee ken hem niet
Heb vandaag 640 km gereden (Den Helder - Maastricht) om te kijken naar de ITR. 1 krasje achter de passagiers deur en (een al bekende) kleine parkeerschade aan de achterbumper, meer mankeerde er eigenlijk niet aan. Dus kon het niet weerstaan om hem maar te kopen
Dan was het de afstand meer dan waard. En dan zeggen ze wel eens dat afstanden in Nederland niets voorstellen. Maar in ieder geval gefeliciteerd met je aankoop. :thumbs:
ja ik ken deze itr wel ja..WAS van een maat van me..erg nette wagen!! heeft hem zelf ook niet lang gehad..en al helemaal niet veel mee gereden..wagen heeft ie gekocht bij honda mullens in diest(belgie)hebben nog 2 vrienden van me een honda gekocht...verkopen nette wagens daar gefeliciteerd met de aankoop!!! :thumbs: