Fullspeed Rosmalen [05,06 mei 2007]
Posted: Thu Mar 15, 2007 11:35 am
Er is interesse in de club om deel te nemen aan Fullspeed te Rosmalen.
Ik heb de voorlopige inschrijving de deur uit gedaan.
Er is plaats voor 3 tot 5 auto's per dag. Houd er wel rekeing mee dat je de auto 's morgens om +/- 08:00 moet parkeren tot 17:00h.
Wie kan ik noteren?

In 2007 staat Full-Speed in het teken van In Car Entertainment (ICE). Naast de allermooiste showauto’s uit binnen- en buitenland, is er een selectie van topbedrijven te vinden. De nieuwste en meest extreme producten worden geshowd. Of je nu op zoek bent naar producten voor het in- of exterieur van jouw bolide: op Full-Speed doe je de beste ideeën op. Het Expodome ondergaat enkele subtiele vernieuwingen qua halindeling, waardoor je nog meer verzicht krijgt! Ook zal een speciaal Frans Paviljoen de harten stelen van de Francofielen op autogebied.
Op het buitenterrein kun je de allermooiste auto’s uit de Nederlandse en Belgische autoclubs vinden, ditmaal in een vernieuwde presentatieopzet. Ook kun je hier genieten van een spannend actieprogramma. Houd de site in de gaten voor de exacte invulling van de activiteiten tijdens Full-Speed.
De afwisseling tussen het spectaculaire buitengedeelte en het onovertroffen binnengedeelte met alle noviteiten op audio- en tuninggebied maakt van Full-Speed een uniek evenement dat je zeker niet mag missen.
Ik heb de voorlopige inschrijving de deur uit gedaan.
Er is plaats voor 3 tot 5 auto's per dag. Houd er wel rekeing mee dat je de auto 's morgens om +/- 08:00 moet parkeren tot 17:00h.
Wie kan ik noteren?