Function 7 LCA's

Hier staan alle technische onderwerpen van het oude forum.

Deze moeten nog worden verdeeld in de nieuwe sub-categorien
Locked
boikel
Posts: 865
Joined: Mon May 22, 2006 6:04 pm

Function 7 LCA's

Post by boikel »

Ik ben op het moment bezig om de rubbers van mijn wielophanging te vervangen door Hardrace rubbers. Aan de voorkant van de auto verloopt alles prima, bij de achterkant loop ik tegen het volgende probleem aan.

Image
Image

De constructie van de draagarmen zijn rondom de rubbers zo zwak dat ik denk de hele draagarm te vervormen bij het uitpersen van de rubbers. Nou kan ik wel het rubber uitboren en daarna de metalen ring wegzagen, maar dan ben ik nog bang dat het boeltje kapot gaat bij het opnieuw inpersen van het nieuwe rubber.

Om mezelf die ellende te besparen zat ik te denken aan aftermarket draagarmen van Function 7.

Image

Maar voordat ik daar weer een paar 100 euro op stuk sla wil ik eerst wel eens weten wat de andere voordelen van deze armen zijn behalve wat gemak voor mij. Zijn deze armen nou veel lichter dan OEM en heeft dat wel enigzins voordeel? Of zijn ze veel stijver wat een betere handling geeft? Of kopen mensen de alleen maar voor de Blingfactor?

Graag jullie ideeen/ ervaringen hierover. :D
MLM
Posts: 549
Joined: Wed Apr 26, 2006 2:32 pm

Post by MLM »

Mijn ervaringen zijn dat deze dingen er vooral voor de bling zijn.
User avatar
Gangaran
Posts: 1894
Joined: Sun Apr 16, 2006 8:12 pm

Post by Gangaran »

Gewichtsverschil was zo goed als nul. Ik heb de Skunk2 LCA's.
Stugger zou kunnen, maar ga eerder van de blingfactor uit.
User avatar
Gaskleppie
Posts: 4532
Joined: Fri Feb 20, 2004 8:11 pm

Post by Gaskleppie »

Ik heb ze om de zelfde reden. Gewicht maakt geen reet uit. Martin.O heeft wel een speciale pers set om die rubbers van een stock arm wel netjes te kunnen wisselen.
User avatar
Martin.O
Posts: 758
Joined: Sun Mar 19, 2006 7:46 pm

Post by Martin.O »

kom maar langs dan pers ik ze er wel uit/in

scheelt je weer geld
Locked