Ik had zelf het idee om de stichting te bellen, dat wij als club zijnde iets voor een goed doel willen doen, misschien een rondrit / toertocht met een of twee zieke kinderen in de auto, zodat ze even uit hun dagelijkse sleur worden gehaald.
Ik weet niet hoe iedereen hier over denkt of de stichting zelf natuurlijk.
Doelstelling van de stichting is:
Het tijdens of tussen de behandeling door, verzorgen van een fijne dag voor gezinnen, waarvan een kind in de leeftijd van 0 tot en met 17 jaar, in verband met een aandoening, langdurig onder behandeling is in een met de stichting samenwerkende instelling, of die door de ernst of aard van deze aandoening, uitzicht heeft op een langdurige behandeling in deze instelling.
@g-unit en de rest: Als ik lid wordt, wordt er ook meteen wat voor het goede doel gedaan? of mag je hier alleen aan deelnemen als je lid bent?

Groeten MaRcel