mr. X wrote:Zou graag even mee komen schroeven 8)
Ben benieuwd!
Wat doe je in hemels naam achter de computer als je bijna klaar bent? :razz:
Eten moet ook gebeuren :lol:
Maar hij zit erin! HOLY SHIT!!!!! Wat een verschil! Compleet andere auto geworden. Ok vtec is verlaagd naar 4300, dus de kick is minder. Maar ik heb zoveel kracht onderin gekregen.
Ik ben nog niet boven de 7500rpm geweest, omdat ik nog een beetje aan het dataloggen was of mijn A/F met de wideband een beetje in orde waren met de map die ik geladen had. Prima in orde, zat tussen de 13.0-13.5. Ook om te kijken of ik detonatie had, 0 knocks. Dus ook in orde
Wel ubergeil! Echt geen spijt van. Installatie van de wideband was ook een makkie, zolang je je koppie erbij houd.
Morgen eens wan runs doen met de gtech. basemap vs. map die ik nu draai (rsx-coldair). Ik denk dat er van de 0-100 tijd zomaar 0.3 af zijn.
Man wat ben ik blij hiermee!