Fuel Pressure Regulator.

Hier staan alle technische onderwerpen van het oude forum.

Deze moeten nog worden verdeeld in de nieuwe sub-categorien
Locked
MooZleZ
Posts: 218
Joined: Fri Jun 01, 2007 11:36 pm

Fuel Pressure Regulator.

Post by MooZleZ »

hi, ik heb me dus een FPR laten aansmeren door de mensen van Showoffimports (wie ik ondertussen egt niet meer moet :p ) omdat ik vroeg welke upgrade ze nog aanraden voor mijn auto, ik ken er nl niet al te veel van. Dus kwam hij tot de conclusie van een FPR nu blijkt dat mijn auto een Returnless Fuel Systeem heeft ? is er iemand die dit misschien kan bevestigen ? want als dat zo is ben ik helemaal niets met die FPR heb ik me laten vertellen.

als ik geen Returnless Fuel Systeem heb, kan iemand me dan misschien helpen met hoe de OEM FPR eruit ziet ? want ik vind em egt niet :/

Het gaat om een Honda Civic 2001 1.7i Coupe ES i-VTEC (EM2)
alvast bedankt!
riddertje
Posts: 154
Joined: Wed Oct 25, 2006 10:36 am

Post by riddertje »

Ik vrees dat ze je 2x in't zak gezet hebben.

Denk dat je FPR in je benzinetank zit.
Zou trouwens niet weten waarom een andere FPR een upgrade zou zijn op je huidige wagen.
ee8
Posts: 626
Joined: Fri May 19, 2006 9:48 pm

Post by ee8 »

ben benieuwd waar je die dan zou moeten monteren volgens de showoff medewerker......
MooZleZ
Posts: 218
Joined: Fri Jun 01, 2007 11:36 pm

Post by MooZleZ »

geh, ik ben er zeker van dat ze alles terug gaan nemen en niets aan -25% voor de FPR, de Catback kannek nog aannemen maar die FPR betalen ze 100% terug.
Locked