Ik heb een DC 421 race header met flexibel collector steken op mijn ctr 03
Ik heb al racties gehad dat ik nieuwe speciale motorsteunen moet steken omdat anders de collector de stabilisatorbaar raakt en de collector afbreekt.Wat is jullie mening????????
Motor mount inserts aanschaffen voor de voorste en achterste motorsteun. Kost iets van 40euro of zo. Gewoon doen, bespaart het leven van het flex gedeelte. Mijn flex gedeelte is vandaag gescheurt en ik heb de motor mount inserts, moet wel zeggen dat ie er al een aantal jaren achter de rug heeft waarvan de begin fase zonder de inserts.
AVB lult bull crap.
Haal je motorsteunen van je wagen. Koop je pot polyurethane met harder en giet een mengsel in de holtes van je originele steunen. Behalve natuurlijk deze waar je bout doorgaat. Voila je hebt supersteunen en je motor ligt zo stijf als een plank. Goed voor circuit voor de baan?????
Progger wrote:Haal je motorsteunen van je wagen. Koop je pot polyurethane met harder en giet een mengsel in de holtes van je originele steunen. Behalve natuurlijk deze waar je bout doorgaat. Voila je hebt supersteunen en je motor ligt zo stijf als een plank. Goed voor circuit voor de baan?????
Maar een bitch als je de auto ook gebruikt op straat.