okee, dit is ook even interessant voor mensen die net als ik (binnenkort) en roblom (nu al) een JDM b-pipe hebben voor hun ITR.
de japanse catalysator is korter dan de onze en dan is het altijd de vraag wat de uitstoot gaat zijn.
De engelsen heb ik er even over lastig gevallen, en zij gooien met wat strengere eisen dan onze RDW, dus je zou (met een vrij stock blok) weg moeten kunnen komen met een japanse cat.
enige vraag die ik nog beantwoordt moet hebben: wat is de maximale CO uitstoot bij fast idle? dus de 2500-3000 rpm test die wij hebben?
hier een uitdraai van een van de engelsen:
engine speed..........2757rpm pass 2500min 3000max
co level at 2757rpm= 0.15%pass ------------- 0.20max
hc level at 2757rpm= 44 ppm pass ------------ 200max
lambda at 2757rpm= 1.00 pass 0.97min 1.03max
Als we hier met een JDM cat niet door de keuring komen dan heb ik wel lichtelijk een probleem ja Maar denk dat het met onze Honda's niet echt een groot probleem zal zijn. En anders kopen we met z'n allen een goede JDM kat.
Of iemand moet een opbergplaats hebben voor mijn OEM catback + katalysator systeem, dan kunnen we die als catback slet gebruiken
Nouja laat ik het zo zeggen, als er mensen interesse hebben dan is dat best een optie. Het is misschien wat lastig kwa afstand maargoed.
Voor mijn einddemper werd 25 euro geboden, dus als dat de verkoopwaarde is dan zet ik hem net zo lief bij iemand in de schuur.