Frans,
We moeten om 1pm aanwezig zijn op de schiet lokatie, met ons allemaal zal het ongeveer 1,5-2 uur duren. Daarna gaan we naar dus naar Almere waar ik de bbq dan direkt zal opstarten, als het goed is kan je dan rond half 5 het eerste stukje vlees keuren of ben je dan al weg?
Als dat toch niet gaat lukken laat me weten dan neem ik iig wel wat lekkers voor je mee. :wink:
slydawg wrote:Frans, We moeten om 1pm aanwezig zijn op de schiet lokatie, met ons allemaal zal het ongeveer 1,5-2 uur duren. Daarna gaan we naar dus naar Almere waar ik de bbq dan direkt zal opstarten, als het goed is kan je dan rond half 5 het eerste stukje vlees keuren of ben je dan al weg? Als dat toch niet gaat lukken laat me weten dan neem ik iig wel wat lekkers voor je mee. :wink:
Te gek! Ik moet om 17:30 in Castricum zijn, moet wel lukken met een een ATR :twisted:
Is het eigenlijk mogelijk om daar nog te kiezen welk arrangement?
Eef en ik willen wel even alles proberen denk. :-)
Rob
Yoo Robin,
een arrangement kan alleen in groepsverband met 10-15 personen, iedereen moet dat dus willen doen.
Ik zal later weer bellen om te kijken wat er eventueel mogelijk is.
Ik had je al een PB verstuurd , omdat ik niet mee doe met schieten , kan ik wel wat later komen, toch.
Als het ongeveer 1,5 uur duurt dan kan ik ook wel ongeveer 14.00/14.15 bij Dorhout Mees aanwaaien toch?
En dan kun je ook via de Vogelweg rijden of nog andere polderwegen om in Almere te komen
Idereen ook bedankt voor de gezelligheid.
Schieten was ook zeer geslaagd en zeker voor herhaling vatbaar.
Ook Liesbeth en company bedankt voor het telefoontje, was lachen.
al ging het pijl en boog schieten niet best, maar voor de rest was de dag zeer geslaagd, ook de bbq was super en britt en ivo kunnen goed dansen de volgende keer een cursusje voor de rest van ons hahahahaha
slydawg wrote:Idereen ook bedankt voor de gezelligheid. Schieten was ook zeer geslaagd en zeker voor herhaling vatbaar. Ook Liesbeth en company bedankt voor het telefoontje, was lachen.