Page 1 of 1

Inbouw andere Radio ITR

Posted: Sun Dec 21, 2003 6:26 pm
by Guest
Hallo,

Pas een ITR gekocht, nu wilde ik een andere radio inbouwen. Nu zit er een standaard Honda-radio in van Clarion (lijkt 1 DIN), ik heb nog een Kenwood radio met wisselaar liggen die ik wilde inbouwen.

Soms kun je met metalen clips de radio verwijderen, helaas heb ik deze niet :cry:

Hoe krijg ik de standaard radio eruit?

Groetjes,

Radboud Vaessen

Posted: Sun Dec 21, 2003 7:01 pm
by HONDA
Net een ITR? Stel je eens voor bij ´ff voorstellen´.

Rij eens langs bij een audiozaak en vraag even twee van die clips. Denk niet dat ze daar moeilijk over doen.

Posted: Sun Dec 21, 2003 9:20 pm
by Erick
Als je vraagt of hun je radio er ff uit willen halen omdat je hem er niet uit krijgt zullen ze je best wel ff helpen, als je vraagt om de clipsjes dan krijg je ze waarschijnlijk niet omdat die anders in verkeerde handen kunnen komen en dat willen ze niet op hun geweten hebben, ik heb het toen ook gevraagt of ze mijn radio ff eruit wilde halen? geen enkel probleem meneer, waar staat de auto.

Veel plezier met de ITR, ik weet hoe het voelt als je voor het eerst in z'n auto rijdt, ik heb de mijne ook pas een maand.

Eric.

Posted: Sun Dec 21, 2003 9:54 pm
by HONDA
Veel plezier met de ITR, ik weet hoe het voelt als je voor het eerst in z'n auto rijdt, ik heb de mijne ook pas een maand.


Hij heeft ook een S2000 lees ik net dus dan zal de ITR nou ook weer niet zo´n indruk hebben gemaakt... :D

Posted: Sun Dec 21, 2003 10:28 pm
by Nyther
Ik zie dat hij in hulsberg woont, toevallig ga ik daar2x per week fitnessen

:P