Page 1 of 1

opnieuw mappen na andere catback ?

Posted: Mon Jul 20, 2009 11:37 am
by frederik
mijn auto heeft intake, header en uitlaat en is gemapt met k-pro.

nu zou ik mss een andere catback willen steken. kan het kwaad dat ik de auto dan niet opnieuw laat mappen ?

ik heb nu een spoon n1 en ik zou mss naar een mugen twinloop willen gaan. of gewoon de n1 demper willen wisselen voor een spoon street style demper

Posted: Mon Jul 20, 2009 12:32 pm
by slydawg
Nee, het kan geen kwaad.

Posted: Mon Jul 20, 2009 3:59 pm
by Gaskleppie
Dat verschil zal minimaal zijn.
Een header of intake maakt een veel groter verschil.
Niet nodig dus.

Posted: Mon Jul 20, 2009 6:33 pm
by Sinister
Bij mij was het verschil met andere uitlaat na hermappen toch 5 pk

Posted: Mon Jul 20, 2009 9:25 pm
by Gaskleppie
Dan was je waarschijnlijk niet van een open catback naar een open catback gewisseld?

Posted: Mon Jul 20, 2009 11:45 pm
by Sinister
Van een buddyclub spec 3 naar een blox racing dus toch wel zou ik denken. Misschien was mijn motor fitter toen hij hermapt werd :-)

Posted: Tue Jul 21, 2009 6:15 am
by Gaskleppie
Dat zou ook kunnen. Als je alleen de ontsteking al een keer bijgesteld is kan dat ook schelen. andere bougies, you name it.

Alleen een open uitlaat scheelt geen 5pk.

Posted: Tue Jul 21, 2009 10:56 am
by Sinister
Ontsteking is toen gebeurt ook idd, bougies moeten volgend onderhoud vervangen worden en kleppen moeten ook nog is geregeld worden. Maar laatste keer had ik 210 pk dus dat is geen slecht resultaat dacht ik zonder nokkenassen. Een hele lijn scheelt maar 5 pk idd een uitlaat alleen niet ik weet het :)